Hong Kong

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Hong Kong

Īpašums pārdošanai Honkongā

Honkonga ir autonoma teritorija Ķīnas dienvidaustrumos. Agrāk tā bija Lielbritānijas kolonija. Pilsētas centrs ir dzīvs un blīvi apdzīvots, un tā ir nozīmīga osta un pasaules finanšu centrs ar panorāmu, kas pilna ar debesskrāpjiem. Centrālajā apgabalā atrodas tādi pieminekļi kā Ieoh Ming Pei's Bank of China Tower. Honkonga ir arī viens no slavenākajiem iepirkšanās galamērķiem, kas ir slavens ar īpaši izstrādātiem apģērbiem un Temple Street nakts tirgu. To ieskauj Dienvidķīnas jūra uz austrumiem, dienvidiem un rietumiem, un tā robežojas ar Šenženas pilsētu Guandunas štatā uz ziemeļiem ar Šenženas upi.

Ja esat nolēmis pārcelties uz Honkongu vai tikai meklējat pārdošanai paredzētu īpašumu Honkongā, jums jāzina, ka valdība ir ieviesusi jaunu nodokli par vakanci un ierobežojumus iepriekšpārdošanas shēmai. Joprojām tiek gaidīts, ka mājokļu cenas nākamajos sešos mēnešos palielināsies par vēl 7%. Lai saglabātu pārdošanas likmes, izstrādātāji, iespējams, uzcels mazākus dzīvokļus.

Saskaņā ar Honkongas nekustamā īpašuma prognozi 2018. gada vidū vidējā līmeņa mājokļu cenu pieauguma tendence palēnināsies otrajā pusē pēc tam, kad valdība ieviesa jaunus brīvo darba vietu nodokli un pirmstirdzniecības nodokļa ierobežojumus. Nākamajos sešos mēnešos Honkongā nopērkamo nekustamo īpašumu cenām vajadzētu būt pieaugušām vēl par 7%. Lai saglabātu pārdošanas likmes, attīstītāji, iespējams, uzcels mazākus dzīvokļus. Vidējais jauno dzīvokļu lielums pēdējos 6 gados jau ir samazinājies par aptuveni 40%.

Mazāki vienības un lētākas cenas ar izstrādātāju finansējumu veicināja spēcīgu pārdošanu primārajā tirgū pirmajā pusē, izstrādātājiem spējot pārdot vairāk nekā 50% no vairumā jauno projektu uzsāktajām vienībām.

Jūnija beigās valdība paziņoja par sešām jaunām iniciatīvām pilsētas mājokļa problēmu risināšanai. Starp tiem bija ļoti spekulatīvs svētku nodoklis primārajam tirgum.

Valdības lēmums ieviest turpmākas iniciatīvas mājokļu jautājumu risināšanai pilsētā laikā, kad procentu likmes paaugstinās un pašreizējais tirgus cikls jau ir pēdējos posmos un rada riskus. Kad tirgus mainās, visi šie pēdējos gados ieviestie dzesēšanas pasākumi varētu pastiprināt jebkuru krīzi, izraisot brīvu tirgus krišanu. Turklāt arvien vairāk pircēju, kuri interesējas par pārdošanā esošajiem īpašumiem Honkongā, ir balstīti uz attīstītāju finansējumu, kas piemēro augstākas procentu likmes un neprasa pircēju stresa testus.

Karte, cenu dinamika un statistika
No real estate match the specified search parameters!
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB